• +90 442 415 3434
  • bilgi@sigmateknoloji.com.tr

Yazılım Çözümleri

Tüm ihtiyaçlarınızı size özel ve platform bağımsız olarak yönetmek için...

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip Sigma Teknoloji, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.

Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı yazılımlara, veritabanı, saha servis yönetimi uygulamalarından, SAP ve diğer erp yazılımlarıyla entegrasyon, webservice entegrasyonları ve raporlama uygulamalarına kadar deneyim ve bilgi birikimine sahip alanında uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılım çözümleri sunuyoruz.İhtiyaca göre farklılaşan bir yazılım geliştirmeden önce detaylı bir analiz çalışması yaparız. Deneyimli danışman ekibimizin analizleri sonunda ortaya çıkan ihtiyaçlar, yazılımda kullanacağımız yapının temel taşlarını oluşturur. Kurumsal ihtiyaç ve endüstriyel standartlara en uygun yazılım diliyle geliştirilen ürünler, uzun ve titiz bir test sürecinin ardından sorunsuz şekilde şirketlerin kullanımına sunarız.İş dünyasının rekabetçi ortamında güçlü şekilde ayakta durabilmenin yolu verimliliği artırmaktan geçiyor. Bilgi teknolojilerine yapılan yatırımlar, kurumlarım bu rekabetçi ortamda bir adım daha öne geçmelerini sağlıyor. Hazır yazılım çözümleri, kurumların birçok temel ihtiyacını karşılamakla birlikte kuruma özel iş süreçleri için yazılımların da özel olarak da hazırlanması gerekiyor.

Aksi durumlarda yazılımlar kurumlara değil kurumlar yazılımlara ayak uydurmak zorunda kalıyor ve kurumların verimini artırmak için tasarlanan yazılımlar, kurumlarda yüksek verim kayıplarına sebep oluyor.
İhtiyaçların belirlenmesi, bilgisayar destekli operasyonlar için iş süreçlerinin optimizasyonu ile başlayıp, detaylı yazılım testleri, personel eğitimi ve satış sonrası garanti ile sona eren tam kapsamlı yazılım geliştirme hizmetini içerir.

Sigma Teknoloji Olarak Size Ne Sunarız?
  • Sektör bağımlılığı olmadan, danışmanlık ekibimizle firmanızı ücretsiz olarak analiz edip süreçlerinizde iyileştirmeler sağlayacak web ve mobil çözümleri sunarız.
  • Tüm projeleri uluslararası standartlara göre yürütürüz.
  • Bir takım zorunluluklardan dolayı sistem değişiminin yapılamayacağı durumlarda da size özel operasyonel geliştirmeleri yaparak, mevcut modüllerinize entegrasyonu sağlarız.