• +90 442 415 3434
  • bilgi@sigmateknoloji.com.tr

Web Tasarım Çözümleri

Kişisel ve kurumsal web tasarım çözümlerimiz sayesinde sizde internetteki yerinizi alabilirsiniz.

Web siteniz kimliğinizdir, kimliğinizi güvenli ellere teslim etmelisiniz, doğru stratejiyi ve doğru çözümü üreten sizi yönlendiren, ne istediğinizi size soran değil ne olması ve nasıl olması gerektiğini söyleyen, sizi anlayan bir firma ile çalışmanız size zaman ve para kazandıracaktır.

En değerli olan şeyin zamanınız olduğunu biliyoruz, ihtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu misyon ve vizyonunuzu yansıtan teknoloji uyumlu çözümü üretecek ve sürekliliğini sağlayacak bir firma ile çalışmalısınız.

Kurumsal kimliğiniz satış temsilcinizin duruşu, diksiyonu ve bilgi birikimi ile başlayıp, şirketinizin logosu ve diğer basılı görsel materyallerine kadar devam etmektedir. Son yıllardaki internet kullanım trendi kurumsal kimliğinizin en başında web sitenizin olması gerektiğini ve bu işin önemini göstermektedir.Günümüzde bir çok firma web sitelerini bir imaj çalışması olarak görmektedir. Sitenizin içeriğinin genişliği ne olursa olsun, ziyaretçileri memnun edecek bir görselliğin ve bütünlüğün olması gerekir. Sitenin kullanıcı dostu olması renklerin gözü yormaması siteye giren kişinin uzun vakit geçirmesiyle doğru orantılıdır.Profesyonel web tasarım demek, hem teknolojinin son yeniliklerini kullanmak hemde web sitesinin grafik tasarım kısmının kullanıcılara hitap ederek özel bir yaratıcılığın kullanılmasıdır. Web tasarım hizmetimizin en büyük farkı, web sitenizi google dostu olarak tasarlayarak, yanına açmamızdır.

Arama motorlarına uyumlu olarak tasarlanmış bir sitenin unutulduğunu, hiçbir aramalarda çıkmadığını biliyoruz ve kalitesiz web siteleri ortalamasını düşürmek için internet ortamına özel grafik tasarımı yapılmış, son teknolojiler ile detaylı ve özenli bir şekilde oluşturulmuş web tasarım hizmeti veriyoruz.

Web Tasarım Yaptırmak Ne Kazandırır ?
  • Firmalar web tasarım yaptırarak coğrafi uzaklıkları uzaklığın önemini ortadan kaldırır ve müşteri sayısını artırır.
  • Web Tasarım yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturur.
  • Firmalar web tasarım yaptırarak yenilikleri ve duyuruları müşterileri ile paylaşabilir
  • Basılı materyallere harcadıkları bütçeyi ciddi oranda düşürürler.
  • E-ticaret siteleri 7/24 sitenin açık olması sayesinde her zaman para kazanır.
  • Satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz.
  • Arama motorlarında bulanabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz