• +90 442 415 3434
  • bilgi@sigmateknoloji.com.tr

Eset Endpoint Security

Eset Endpoint ile kullanıcılarınızın güvenliğini kontrol altına alın.

1992 yılında kurulmuş olan ESET dünya genelinde bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus proaktif zararlı yazılım tespitinde piyasa lideri olarak hak kazandığı “VB100 Ödülü” sayısı ile dünya rekorunu elinde bulunduruyor. ESET testin gerçekleştirilmeye başlandığı 1998 yılından bu yana hiçbir yaygın (in-the-wild) tehdidi kaçırmadı.

Internet heyecan verici bir yer. Sizin herhangi endişe duymadan, özgür bir şekilde internet deneyimleri yaşamanız için çalışıyoruz.ESET NOD32 Antivirus size sosyal ağlarda, internet gezintilerinde ya da oyunlarda rekortmen ve hızlı anti-malware ile antispyware koruması sağlar.Antivirus ve Antispyware Koruması : Virüsler, rootkit'ler, solucanlar ve casus yazılımlar dahil olmak üzere her tür tehdidi bulut ile güçlendirilmiş daha iyi performans ve algılama sunan tarama özelliğiyle ortadan kaldırır.

Gelişmiş Bellek Tarayıcı : Zararlı işlemlerin davranışlarını izler ve gizlenmeyi bıraktıklarında, bulaşmalarını etkili bir şekilde önlemek için (çok iyi gizlenmiş kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere) bu yazılımları tarar.

Exploit Engelleyici - Hedefe Yönelik Saldırılarla Mücadele Etme : Hedefe yönelik saldırılara ve önceden bilinmeyen açıklardan yararlanmaya (ör. sıfırlı gün saldırıları) karşı korumayı artıran yeni algılama teknolojisi.

Sanal Ortam için Optimize Edildi : ESET Shared Local Cache, taranmış dosyalara ilişkin meta verileri depolar, böylece makinede bulunan kopya dosyalar diğer sanal makinelerde tekrar taranmaz.

Kimlik Avı Koruması - Avlanmayın : Son kullanıcıları, kullanıcı adları, parolalar, bankacılık veya kredi kartı bilgileri gibi önemli bilgilerini ele geçirmeye çalışan sahte web sitelerine karşı korur.

Web Kontrolü : Şirket trafiğinin güvenliğini sağlar ve kullanıcıların verimliliğini artırır. Kullanıcıların web sitelerine erişimini kategoriye göre (ör. oyun, sosyal ağlar, alışveriş vb.) sınırlar.

Güvenlik Açığı Koruması : Düzeltme eki henüz yayımlanmamış veya dağıtılmamış zayıflıklara karşı koruma sağlar. Sık Karşılaşılan Zayıflıklar ve Risklerin (CVE) daha iyi algılanmasını sağlar.

İki Yönlü Güvenlik Duvarı : Şirketinizin ağına yetkisiz erişimi engeller. Bilgisayar korsanlarına karşı koruma sağlar ve verilerin açığa çıkmasını önler.

Cihaz Kontrolü : Ağınızda hiçbir ortamın yetkisiz ve çevrimdışı olarak kullanılamamasını sağlayın. Yetkisiz cihazları engeller ve farklı erişim düzeylerine izin verir.

Düşük Sistem Gereksinimleri - Çalışmaya Devam Edin : ESET Endpoint Security, sağladığı kendini kanıtlamış korumanın yanı sıra son kullanıcının her gün kullandığı temel programlar için daha fazla sistem kaynağını serbest bırakır.

Kullanıcı Dostu Uzaktan Yönetim : ESET Endpoint Security, ESET Remote Administrator aracılığıyla tamamen yönetilebilir ve ağ güvenlik durumuna, “bak ve gör” stilinde mükemmel bir genel bakış sunar.