• +90 442 415 3434
  • bilgi@sigmateknoloji.com.tr

E-Ticaret Çözümleri

Güçlü altyapısı sayesinde sizde ürünlerinizi müşterilerinize sunarak portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Sizin işinizi geliştirmek için hayal ettiklerinizi dinleyip, B2B ya da B2C projelerinizde e-ticaret siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri kapsayan ve kullanımı kolay bir altyapı geliştiriyoruz. Yapının değişen koşullara uygun olarak geliştirilmeye uygun, güçlü ve esnek olarak dizayn edilmesi en büyük önceliğimiz.

Esnek arama modülü, ürün tavsiye sistemleri, lookbook, canlı destek hizmetleri, farklı ödeme sistemi tipleri, kargo takip modülleri ve kolay entegre olunan ERP sistemleri e-ticaret sitenizi başarıya ulaştırmak için gereken her şeyi yaparız.

Ürün ve hizmetlerin internet üzerinde online mağaza açılarak mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılabilmesi, sunulması, satılması, tahsilatının alınabilmesi yapılabilir hale gelmiş ve çok kolaylaşmıştır.Artık bir kaç saat içinde online mağaza oluşturup, birkaç gün içinde de müşterilerin ziyaretine açmak mümkün olmuştur. Online ticarete adım atma kararınız ile birlikte e-ticaret ekosistemi olarak bahsedeceğimiz ; site trafiği, site güvenliği , online ödeme sistemleri , dijital pazarlama, kargo ve lojistik hizmetleri, SEO, sosyal medya, adwords gibi online ticaretin olmazsa olmaz kavramları sıra ile karşınıza çıkacaktır.Sigma Teknoloji e-ticaret'e yeni bir soluk getirerek kurulum sürelerini minimize etmiş ortalama 1 haftayı bulan kurulum süresini dakikalara indirmiştir. Kolay kurulum sihirbazı ile alan adı(domain) ve barındırma(hosting) hizmetlerini oluşturma işlemleri tek çatı altında toplanmış, sunucu tarafındaki kurulum yükü tamamen ortadan kaldırılmıştır. Firmalar alan adlarını seçip e-ticarete anında başlayabilir hale gelmişlerdir.

Tasarladığımız her bir e-ticaret çözümü, size has iş ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Sizin işinizin önceden hazırlanmış herhangi bir çözümün içine yerleştirilmesi asla mümkün değildir. Biz sizin için e-ticaret çözümleri yaratabilir, bu çözümleri değiştirebilir, özelleştirebilir ve herhangi bir ortama entegre edebiliriz.